Letný pobyt 2020

Na základe pozitívnych reakcií od viacerých z vás, potvrdzujeme Letný pobyt D3 2020 a srdečne vás pozývame. Ako sme avizovali, pobyt sa bude konať od stredy 15.7. do nedele 19.7.2020 ako minulý rok na strednom Slovensku v horskom hoteli Zerrenpach v Osrblí, 11 km od Podbrezovej (14 km od Brezna) - www.zerrenpach.sk

Program aj stravovanie na pobyte bude o v hlavnej budove hotela a vonkajších terasách okolo. Ubytovanie je v 2 –posteľových  izbách s možnosťou 1- 2 prístelky a kúpeľňou a rodinné izby.  Zariadenie má k dispozícii (niektoré služby za poplatok): Wellness centrum, posilňovňa, multifunkčná hala, bowling, minigolf, plážový volejbal, detské ihrisko, herňa, požičovňa kolobežiek. Parkovisko je pri hoteli.

Program na pobyte:

Hlavná téma pobytu „KOMUNITA“.  Zvolili sme ju aj na základe vašich podnetov z minulého roka. Tematickými vstupmi do nej prispejú viacerí, ktorí sa téme komunity v užšom aj širšom slova zmysle venujú na rôznych rovinách a veríme, že v skupinách aj väčšina z nás, ktorí sa programu zúčastníme. Ako to už býva, súčasťou pobytu budú aj moderované diskusie a workshopy, prípadne aj Open Space na témy, ktoré navrhnete. Samozrejme po uvoľnení opatrení pre skupiny už bude opäť príležitosť len tak podebatovať so starými aj novými priateľmi v príjemnom prostredí na terasách a v okolitej prírode. 

V čase dopoludňajších stretnutí pre dospelých budú mať svoj program deti. Veríme, že sa na tému komunity pozrú aj zo svojho „uhla pohľadu“.

Ak sa chystáte prísť, budeme veľmi radi. Prosíme vás o vyplnenie záväznej prihlášky.